Hakkımızda

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi mezunu Mustafa KAYA tarafından kurulan firmamız; kurulduğu günden bu yana arşivcilik sektörünün oluşmasına ve gelişmesine büyük katkılar sağlamıştır.

Her kurum ve kuruluşun yapısına özel olarak geliştirdiği arşiv düzenleme sistemleri ile sektörde farklılığını ortaya koyan firmamız; KADOS (Kurum Arşivleri Doğru Dosyalama Sistemi) ve belediyelerin teknik müdürlüklerinin arşivleri için geliştirdiği TADOS (Teknik Arşivler Doğru Dosyalama Sistemi) ile ilklere imza atmanın gururunu yaşamıştır.

 

Belge ve bilginin yönetimi ile ilgili olarak karşılaşabilecek tüm sorunlarda, kurumlara özel çözümler sunan firmamız; fiziki arşiv düzenleme, dijital arşivleme, doküman tarama, envanter çıkarma, dosya tasnif planları ve yönetmelikler hazırlama, kitap kataloglama, kütüphane ile ilgili tüm teknik hizmetler ve arşiv kütüphane sarf malzemelerinin teminini sağlamaktadır.

 

Tüm arşiv faaliyetlerinin eksiksiz olarak yönetilebildiği ve kurumların ihtiyaçlarına özel olarak sürekli geliştirilen arşiv yazılımımız ARŞİVCİM; Kütüphane Yönetim Otomasyonumuz PAPİRÜS, İmaj İşleme Yazılımımız İMKA DRS ve E-Ekspertiz yazılımlarımız ile de belge ve bilginin elektronik ortamda profesyonelce yönetimi sağlanmaktadır.

 

Dünya’nın en hızlı Endüstriyel Tarayıcısının üreticisi Primagest Co. ile imzalanan anlaşma ile, IMAGE VALUE tarayıcıların Türkiye Distribütörlüğünü, Ortadoğu, Afrika ve Avrupa yetkili satıcılığını üstlenen firmamız; sektörde yeni bir İLK’e daha imza atmıştır.

 

İsviçre’de üretilen 4DigitalBooks marka Kitap Tarayıcıların ve Kitap Tarama Robotlarının Türkiye Distribütörlüğünü ve MYSHER tarafından üretilen VIISAN marka Kitap Tarayıcıların Türkiye Yetkili Satıcılığını üstlenerek, V-Page Kitap Tarayıcı ve VIISAN Kitap Tarayıcıları da makine parkuruna katan firmamız, hem  makine parkurunu hem de  distribütörlük ağını genişletmiştir.

 

Bünyesinde endüstriyel tarayıcı bulunduran ilk ve tek arşiv firması olarak BPO TURKEY’ i hizmete açan firmamız; arşivlerin hızlı, güvenli ve mümkün olan en düşük maliyetle elektronik ortama aktarılmasını sağlamaktadır.

 

Sağladığı güven ve kaliteli hizmet anlayışının sonucu , referansları ile büyüyen ve başarı hikayeleri ile dolu 20 yılı geride bırakan firmamız, sürekli farklı kalarak arşivcilik sektöründe iz bırakmaya devam edecektir.

 

Referanslarımız

İMKA Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
 
Sahrayıcedid Mh. Tepe Sk. No: 3/A 34734
Kadıköy – İSTANBUL / TÜRKİYE
 
Telefon: +90 216 386 46 52
 
E-Posta: info@arsivcim.com
 
  
tr_TRTurkish