Arşiv Donanım ve Materyalleri

ÜRÜNLERİMİZ

Arşiv Donanımları

Image Value 20/300-600 Yüksek Hızlı Endüstriyel Tarayıcı

Yoğun çalışma koşullarına göre tasarlanmıştır.

 

Karışık boyut ve gramajdaki dokümanları, tarayıcıyı durdurmadan evrak besleme ve tepsi boşaltma imkanı sayesinde sürekli tarama imkanı sunar.

 

Düz geçişli tarama sistemi sayesinde evrak yırtılmalarını minimuma indirerek, tek bir personel ile günde (8 Saat) ortalama 280.000 doküman tarama kapasitesine sahiptir.

 

Image Value 20 Tanıtım Sayfası       

Image Value 20 Yüksek Hızlı Endüstriyel Tarayıcı

Firmamız Image Value 20 Yüksek Hızlı Endüstriyel Tarayıcıların Türkiye Distribütörü, Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya ve Afrika yetkili satıcısıdır.

PGI-7A JOGGER

Dokümanların taranması öncesinde;

 

Taranacak dokümanların bir hizaya getirilmesini sağlayarak ve dokümanların statik elektriklenmesini engelleyerek, sorunsuz ve hızlı doküman taranmasına yardımcı olur.

paper-jogger

Tam Otomatik Profesyonel Kitap Tarayıcı

4DijitalBooks DL mini

Geniş tarama yüzeyi, Otomatik ve manuel tarama modu ile ciltli kitaplarınızı, dergileriniz yüksek kalitede çözünürlük ile dijital ortama taşınır. Cihazda Canon EOS 5 DSR 50 Mega Pixels kameralar kullanılmaktadır.

IMAGE VALUE IV 20/300 MS Barkod Okuyucu Ve Ayırıcı

Doküman Sorter

Primagest Inc. ürünü olan bu cihaz ile doküman üzerindeki barkodlara göre ayrıştırma işlemleri yapılmaktadır. İhtiyaca göre 48 ayrı cep bölmesi oluşturulabilir. 450 dpi çözünürlükte  24 bit RGB yüksek çözünürlüklü kamera ile donatılmıştır. 300 dpi çözünürlükte dakikada 600 Dokümanı ayrıştırabilir.

Image Value 20 Doküman Sorter Tanıtım Sayfası       

IMAGE VALUE FZA-3166/3186 Çek Okuyucu Ayırıcı

MICR Çek Okuyucu Ayırıcı FZA-3166/3186

Çek Sorter belirli bir MICR  (Seri No, Barkod IBAN vb.) alanını okuyarak ayrıştırma sağlar. Ultraviole ışınları ile sahte ayrımı yapabilir. 300 dpi çözünürlükte renkli veya siyah beyaz seçenekleri ile çeklerinizi  dijital ortama aktarabilirsiniz.

 

FZA-3166/3186 Teknik Özellikleri

VISION VK 18300 Kitap Trayıcı

VISION VK 18300 Kitap Trayıcı

18 MP Masaüstü pratik kitap tarayıcısıdır.

İşlevsel yazılımı sayesinde , sayfa çevrildiğinde otomatik tarama yapabilir, el ve parmakları tarama ekranına girmiş ise silebilir, eğri sayfalar otomatik olarak düzleştirilir , hasarlı sayfa kenarları oto düzeltilir , sayfalar metin yönünde oto döndürülür, dahili OCR Sayesinde taramalar anlık olarak WORD ,PDF , TXT vb formatlara çevrilebilir.

Pratik Hızlı Kitap Tarama

İMKA Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
 
Sahrayıcedid Mh. Tepe Sk. No: 3/A 34734
Kadıköy – İSTANBUL / TÜRKİYE
 
Telefon: +90 216 386 46 52
 
E-Posta: info@arsivcim.com
 
  

İMKA Bilgi İşlem Ltd.Şti.

All Rights Reserved © 2021

tr_TRTurkish